Produkty

Firma Pro-Sanit Opoczno współpracuje z :

-KIEHL & ŻEGARSKI - czyste rozwiązania Sp. z o.o. reprezentuje na rynku polskim jako generalny przedstawiciel niemiecką fabrykę chemiczną JOHANNES KIEHL KG, która od ponad 111-u lat jest niekwestionowanym liderem wśród producentów chemicznych preparatów czyszcząco-pielęgnacyjnych.

-BulkySoft-Luxury Hygiene Solutions marka mająca na celu zaspokojenie potrzeb szeroko rozumianych segmentów Ho.Re.Ca, przemysłu, ochrony zdrowia, biur, miejsc użyteczności publicznej, zapewniając szeroki wybór produktów i akcesoriów.

-Wilsonart to największy gracz na rynku laminatów HPL, istniejący na terenie Stanów Zjednoczonych od 1956 roku. Od wielu lat obecny jest także w Europie pod postacią marek Resopal i Polyrey. Aktualnie w ramach inicjatywy rozwojowej marka Wilsonart wprowadzana jest na rynek polski. Stanowi ona połączenie najlepszych i najciekawszych dekorów specjalnie dopasowanych do oczekiwań polskich klientów.


-Rovese S.A. – polska spółka akcyjna produkująca ceramikę sanitarną oraz płytki ceramiczne i gresy, z siedzibą w Kielcach. Jest to spółka dominująca w grupie kapitałowej Cersanit.

-Nilfisk powstała w oparciu o wizję produkowania i sprzedawania Klientom na całym świecie produktów najwyższej jakości. Od ponad 100 lat firma Nilfisk, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku i Klientów, dostarcza im innowacyjne produkty i rozwiązania.