Produkty

suszarki ABS 

 • Suszarka Impeco Turboblast White to biała wersja modelu Turboblast.Posiada wydajny silnik szczotkowy o mocy 2500 W, suszy ręce w czasie krótszym niż 20 sekund. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na biało. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku, często można znaleźć tę suszarkę w takich miejscach jak...

 • Suszarka TurboBlast ABS to nowoczesna suszarka do rąk w obudowie z plastiku ABS w kolorze stalowym. Model wyposażony został w identyczny silnik jak TuboBlast Silver, dzięki plastikowej obudowie pozwala jednak znacznie zredukować cenę zakupu. Doskonale pasuje do stalowych elementów wyposażenia toalety.

 • elegancki, higieniczny egzemplarz wykonany z białego plastiku ABS odpornego na zarysowanie i uderzenia. Przeznaczona do miejsc o niewielkim natężeniu ruchu, takich jak małe biura, restauracje. Suszarka niewielkich rozmiarów, doskonale nadaje się do miejsc z niewielką wolną przestrzenią.

 • Suszarka Impeco Compact to szybka i wydajna energooszczędna jednostka zaprojektowana i produkowana w Unii Europejskiej. Posiada bardzo mocny silnik bezszczotkowy o wyjątkowo niskiej konsumpcji energii, który zachowuje jednocześnie wysoką wydajność.

 • Suszarka kieszeniowa Impeco Jet to niezawodny, sprawdzony model w ofercie. Wersja biała posiada dokładnie taki sam silnik i ma identyczne parametry jak wersja srebrna. Nowoczesny, stylowy design, nieprzeciętnie wysoka jakość wykonania i niezawodny silnik o regulowanej mocy sprawiają, że to jeden z najczęściej wybieranych modeli spośród...

 • Suszarka kieszeniowa Impeco Jet to niezawodny, sprawdzony model w naszej ofercie. Nowoczesny, stylowy design, nieprzeciętnie wysoka jakość wykonania i niezawodny silnik o regulowanej mocy sprawiają, że to jeden z najczęściej wybieranych modeli spośród wszystkich dostępnych na rynku suszarek strumieniowych. 

 • Suszarka kieszeniowa Impeco Jet Steel to niezawodny, sprawdzony model w naszej ofercie. Nowoczesny, stylowy design, nieprzeciętnie wysoka jakość wykonania i niezawodny silnik o regulowanej mocy sprawiają, że to jeden z najczęściej wybieranych modeli spośród wszystkich dostępnych na rynku suszarek strumieniowych

 • Suszarka Dyson Airblade AB12 to nowoczesna, higieniczna suszarka do rąk o niesamowitej wydajności, zamknięta w solidnej obudowie z poliwęglanu PC-ABS pokrytego niklem. Doskonała alternatywa dla modelu AB14, który pracuje równie wydajnie, ale jest znacznie większy i zajmuje więcej miejsca.

 • Suszarka Dyson Airblade AB12 White to nowoczesna, higieniczna suszarka do rąk o niesamowitej wydajności, zamknięta w solidnej obudowie z poliwęglanu PC-ABS pokrytego niklem. Doskonała alternatywa dla modelu AB14, który pracuje równie wydajnie, ale jest znacznie większy i zajmuje więcej miejsca.

 • Suszarka Dyson Airblade AB14 angielskiej firmy Dyson, to od lat model uznawany za najwyższą jakość w dziedzinie suszenia rąk. Niezawodny, stylowy i wydajny bardziej niż jakikolwiek inny model dostępny na rynku.

 • Informacje o produkcie: - Moc znamionowa 1200W - Rodzaj montażu: naścienny, przykręcana - Możliwość zamontowania w szufladzie - Wtyczka do prądu - Poziom hałasu: 65 dB - IPX1 -Izolacja elektryczna KLASA 2 - Materiał plastik ABS - Dwa Ustawianie pracy - ON / OFF przycisk

Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów