Produkty

Zamiatarki 

  • Solidna i wytrzymała zamiatarka ręczna Zamiatarka ręczna SM 800 nadaje się do pracy na obszarach, gdzie występują ograniczenia w postaci np. palet, regałów itp. przeszkód. Zbiera kawałki papieru, drobny pył a nawet małe śrubki i kapsle. Można nią pracować zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na powierzchniach zewnętrznych.

  • Solidna przemysłowa zamiatarka prowadzona BK 900 M to solidna zamiatarka prowadzona zaprojektowana z myślą o sprzątaniu niewielkich powierzchni. Wyposażono ją w duży, łatwy do opróżniania zbiornik. Urządzenie znakomicie spisuje się przy sprzątaniu m.in. piasku, liści, kamyków, kapsli i niedopałków.

  • Ręczna zamiatarka - solidna i wytrzymała Ręczna zamiatarka FLOORTEC przeznaczona do małych powierzchni. Regulowane szczotki głowna i boczne, skladany uchwyt. Wytrzymały, duży zbiornik na śmieci z wygodną rączką do opróżniania. Świetna do użytku prywatnego.

  • Prawdziwy komfort zamiatania Ta zasilana bateryjne zamiatarka prowadzona przez operatora jest wszechstronnym urządzeniem przeznaczonym do codziennego zamiatania powierzchni takich jak parkingi, ścieżki w parkach, korty tenisowe, centra handlowe lub stacje benzynowe.

  • Maksymalna wydajność i doskonały rezultat zamiatania SW900 to urządzenie do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zwiększa znacznie wydajność zamiatania powierzchni w sposób wydajny i ergonomiczny.

  • Prowadzona zamiatarka bateryjna z trakcją FLOORTEC 350 to idealne rozwiązanie do małych i średnich powierzchni. Duża zwrotność, kompaktowa i ergonomiczna budowa, system bezpyłowy i trakcja to cechy które stanowią o jej sile.

  • Skuteczna, wydajna i ergonomiczna zamiatarka z systemem bezpyłowym Dostępna w wersji akumulatorowej do zamiatania w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz w wersji benzynowej do zastosowań na zewnątrz pomieszczeń. Stanowi ona wydajną i atrakcyjną propozycję dla stacji paliwowych, salonów samochodów, obiektów handlowych, małych...

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów